Biyografi

Erhan Circioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Erhan Circioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Erhan Circioğlu’ndan söz edeceğiz.

Erhan Circioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam ismi Yaşar Erhan Circioğlu’dur. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlayan Erhan Circioğlu, oyunculuk kariyerine 2020 yılında Çukur adlı dizide başlayan Erhan Circioğlu, söz konusu dizide Polar rolünde oynamıştır. Erhan Circioğlu, sonrasında 2021 yılında Aşk Mantık İntikam adlı dizide, 2022 yılında ise Yalnız Kurt adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

  • Yalnız Kurt (TV Dizisi 2022)
  • Aşk Mantık İntikam (TV Dizisi 2021)
  • Çukur (Polat, TV Dizisi 2020)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erhan Circioğlu, oyunculuk çalışmalarına da halen devam etmekte ve yeni projelerde rol almaktadır. Başarılı oyuncu Erhan Circioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, (başlık: Erhan Circioğlu, erişim tarihi: 8 Nisan 2022)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds