Erkan Kol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Erkan Kol kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazeteci ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erkan Kol’dan söz edeceğiz.

Erkan Kol Kimdir?

  • Sunucu, spiker.

1991 yılında dünyaya gelen Erkan Kol, lisans eğitimine 2010 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nde başlamış ve bölümünden 2014 yılında başarıyla mezun olmuştur. Erkan Kol, 2014 yılında Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Spikerlik-Sunuculuk eğitimi almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Hande Katipoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Meslek hayatına Aralık 2015 tarihinde Ulusal Kanal’da spiker olarak başlayan Erkan Kol, bu kanal bünyesinde 2 yıl çalıştıktan sonra Ekim 2018’den itibaren Kanal 24’te spiker olarak çalışmaya devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erkan Kol’un burada sıkı takipçileri bulunmaktadır. Erkan Kol hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Göksun Büyükkahraman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Erkan Kol ile İlgili Aramalar

Google’da Erkan Kol ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; erkan kol aslen nereli erkan kol 24 tv kaç yaşında, erkan kol kimdir nerelidir, erkan kol 24 evli mi bekar mı, erkan kol boyu

İlginizi Çekebilir:  Mustafa Itrî Çelebi Kimdir? Hayatı ve Kişiliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce