Biyografi

Mert Aydoğdu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Mert Aydoğdu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mert Aydoğdu’dan söz edeceğiz.

Mert Aydoğdu Kimdir?

  • Oyuncu.

Oyunculuk eğitimlerini Sefa Zengin Kamera Önü Oyunculuk, Müjdat Gezen Tiyatro, Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk, Pembe Keçeci Temel Oyunculuk, No: 2 Atölye Temel Oyunculuk gibi yerlerde almıştır. Artiz Mektebi isimli oyunda Ali rolünde oynayan Mert Aydoğdu, bunun yanı sıra Sprite, Sırma Su, Kamil Koç, KFC gibi markaların reklamlarda da oynamıştır. Başarılı oyuncu Mert Aydoğdu, bunun yanı sıra Uyanış: Büyük Selçuklu, Alev Alev, Payitaht Abdülhamid, Hay Sultan, Çember gibi projelerde de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mert Aydoğdu 1.81 m boyundadır ve 73 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mert Aydoğdu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mert Aydoğdu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi