Esin Gündoğdu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Esin Gündoğdu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esin Gündoğdu’dan söz edeceğiz.

Esin Gündoğdu Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Temmuz 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Esin Gündoğdu, bu zamana birçok dizi ve filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Esin Gündoğdu, son olarak Yeni Gelin ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Tozkoparan İskender” adlı dizilerde rol almıştır. Esin Gündoğdu, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esin Gündoğdu, aynı zamanda 2 yılda 60 kilo vermesi ve kilolarını nasıl verdiği ile de takdir toplamıştır. Esin Gündoğdu, ”nasıl zayıfladınız” sorusuna ise ”Mide küçültme ameliyatı olmadım. Diyetisyene gittim ama daha çok şişmanladım” diyerek yanıt vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ferudun Niğdelioğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında ve Hangi Takımlı?

Boyu ve Kilosu?

– Başarılı oyuncu Esin Gündoğdu 1.68 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esin Gündoğdu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esin Gündoğdu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Eski Süper Lig Hakemi ve Polis Memuru Bünyamin Gezer Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Esin Gündoğdu ile İlgili Aramalar

Google’da Esin Gündoğdu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Murat Kocacık Bahar Süer Esin Gündoğdu Instagram Esin Gündoğdu kimdir Esin Gündoğdu yaş Esin Gündoğdu dizileri Esin Gündoğdu eşi Esin Gündoğdu nasıl zayıfladı, esin gündoğdu boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Murat Yaprak Kimdir? Nerelidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara