Esra Eron Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Esra Eron kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esra Eron’dan söz edeceğiz.

Esra Eron Kimdir?

  • Oyuncu.

1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Esra Eron, 2002 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında üçüncülük elde etmiş ve yine Miss Europe isimli yarışmasında da üçüncü olmuştur. Daha sonra 2002 yılında Çatındaki Kız filminde rol alan Eron, ardından da 2004 yılında yayınlanan Hırsız Var adlı filmde Begüm rolünde oynamıştır.

2015 senesinde ekranlara gelen Kiralık Aşk adlı dizide Feryal Tümen rolünde oynayan Esra Eron, bu dizideki rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2019 senesinde Hekimoğlu adlı dizide Alya rolüyle oynamıştır. Çeşitli dizi ve filmlerde rol alan oyuncu Esra Eron İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Daha sonra TV 8 kanalında yayınlanan Gel Konuşalım programında Seda Akgül’ün yerine geçen Eron, bu programda Hakan Ural ile beraber 3 yıl görev yapmıştır.

Evlilikleri? Eşi Kimdir?

Başarılı sunucu ve oyuncu Esra Eron, Fenerbahçe SK’nın eski başkanlarından Metin Aşık’ın oğlu Murat Aşık ile 2008 senesinde evlenmiştir. Çiftin 2010 senesinde Alya adında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Çift, daha sonra 2013 yılında boşanmıştır. Eron, şu anda Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Ergün Gürsoy’un yeğeni Efe Gürsoy ile birliktedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Esra Eron 1.78 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Esra Eron ile İlgili Aramalar

Google’da Esra Eron ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esra Eron Hekimoğlu Esra Eron Alya Aşık Esra Eron evli mı Esra Eron kimdir Esra Eron Instagram Meziyet De Andria Efe Gürsoy Esra Eron sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi