Melis Minkari Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Melis Minkari kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melis Minkari’den söz edeceğiz.

Melis Minkari Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyası gelen Melis Minkari, oyunculuk eğitimlerini Dialog Anlatım ve İletişim’de tamamlamıştır. Lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi’nde tamamlayan Melis Minkari, öte yandan Craft Oyunculuk Atölyesinde de oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Gaye Sökmen Ajans’a bağlı olarak oyunculuk faaliyetlerinde bulunan Melis Minkari, son olarak Kardeşlerim adlı dizide rol almaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melis Minkari, 1.60 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melis Minkari hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Melis Minkari ile İlgili Aramalar

Google’da Melis Minkari ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; melis minkari aslen nereli, melis minkari boyu kaç, melis minkari kim nerelidir, melis minkari instagram hesabı, melis minkari oynadığı diziler, melis minkari sevgilisi var mı, melis minkari kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.