Biyografi

Şebnem Hayırlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne Mezunu?

Şebnem Hayırlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şebnem Hayırlı’dan söz edeceğiz.

Şebnem Hayırlı Kimdir?

  • Oyuncu.

Instagram ve Youtube üzerinden spor videoları paylaşarak sağlıklı yaşam için önerilerde bulunan Şebnem Hayırlı aslen Trabzonludur. 1998 doğumlu olan Hayırlı, 24 yaşındadır. Spor eğitimine 8 yaşında yüzme ile başlamıştır. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamıştır. Yüksek lisansına ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde yine bu alanda devam etmektedir. 1,65 boyunda ve 54 kilodur. Sarı saç renge sahip olan Şebnem Hayırlı bu rengin asıl saç rengi olduğunu dile getirmektedir.

Sosyal medya hesaplarından da aktif olarak video ve fotoğraflar paylaşan Şebnem Hayırlı, çalışmalarına da devam etmektedir. Şebnem Hayırlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

One thought on “Şebnem Hayırlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne Mezunu?

  • Aysenur

    Tamamen fasa fiso. Odemeyi aldiktan sonra tek bir mesaj bile atmiyor. Kendini iyi tanitmayi iyi basariyor. Ama ici kof.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds