Esra İşgüzar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Esra İşgüzar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esra İşgüzar’dan söz edeceğiz.

Esra İşgüzar Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Ağustos 1990 tarihinde Kocaeli’de dünyaya gelen Esra İşgüzar, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Deniz Çakır’ın başrolde oynadığı İffet adlı dizide Nimet karakterine hayat veren Esra İşgüzar, bu dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sonrasında Firuze adlı dizide rol almaya başlayan Esra İşgüzar, bu dizide Azize karakterine hayat vermiştir. Ardından da Günahkar adlı dizide Ela Tan rolünde oynamıştır.

Hangi Dizilerde Oynadı?

Kervan, Pinhan, Kurtlar Vadisi Vatan, Firuze, Günahkar ve Cumali Ceber 2. Öte yandan Yataş ve Finish markalarının da reklam yüzü olmuştur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Esra İşgüzar 1.70 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esra İşgüzar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Esra İşgüzar ile İlgili Aramalar

Google’da Esra İşgüzar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esra İşgüzar Payitaht Abdülhamid Esra İşgüzar Kimdir Esra İşgüzar boyu Esra İşgüzar Oynadığı Diziler, esra işgüzar aslen nereli, esra işgüzar kimdir nerelidir, esra işgüzar boyu kaç, esra işgüzar boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.