Teknoloji

ETS game.exe Hatası Çözümü

Euro Truck Simulator oynarken ‘’game.exe’’ hatası alan oyuncular genellikle oyun dosyalarına istekleri üzerine yama kurarlar. Bunun sonucunda ise online serverlerde farklı bir eyalete geçerken hata almaları gayet doğaldır. Kendi isteğinize göre şekillendirdiğiniz yerler farklı eyalete geçtiğinizde bir anda değişiklik yaşadığınız için oyun bunu algılayamamakta ve direkt hata vermektedir. Hatamız bundan kaynaklanıyor. Bunun yanında ise oyunu Türkçe kullanıyorsanız ve yabancı bir şehre geçtiyseniz de aynı sorunu alabilirsiniz.

Çözüm olarak ise oyunun dosyalarına eklemeler yapmak ve yamalar eklemek yerine oyunu direkt olarak orijinal biçimde Türkçe indirmeniz yeterli olacaktır. Ek olarak korsan bir biçimde oyunu indirirseniz de farklı hatalar alacağınızı unutmayınız. Steam de belirli bir ücrete sınırsız oyun keyfini Euro Truck Simulator ile yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi