Mimari

Ev Dekorasyonunda Farklı Bir Bakış Açısı

Modern ev dekorasyonu bizim ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok kullanılan ev dekorasyon tarzı. Bu nedenle de birçok farklı firma aracılığı ile modern ev dekorasyonu ürünlerine ve modern ev dekorasyonu mobilya gruplarına ulaşmanız mümkün. Ancak önemli olan kalite mobilya grupları ile iyi bir yatırım yapmak. Mobilyayı yatırım olarak gören ve bu yatırım ile iyi bir ev dekorasyonu yapan insanlar, uzun süreli kullanımlarda daha memnun ve çok daha kalite bir yaşam alanına sahip oluyorlar.

Belusso Mobilya, modern ev dekorasyonu ve iç mimarlık alanında Türkiye’nin bilinen en büyük mobilya firmalarından biri. Özellikle İtalyan dekorasyonunun ve İtalyan modernliğinin evlerinize gelmesini sağlayan Belusso Mobilya; verdiği iç mimarlık hizmeti ile de hayal ettiğiniz dekorasyonu sizlere sunuyor diyebiliriz.

İtalyan Köşe Koltuk

İtalyan köşe koltuk, modern ev dekorasyonu yapmak isteyenlerin son zamanlardaki ilk tercihi oluyor. Daha geniş bir alan oluşmasına ve aynı zamanda da daha şık bir salon elde edilmesine yardımcı olan İtalyan köşe koltuk modelleri, Belusso Mobilya tarafından kişilere özel olarak hazırlanarak ve üretilerek hizmete sunulmaktadır.

Mermer Yemek Masası

Mermer, salon dekorasyonlarında yemek masası olarak karşımıza çıkıyor. Şık ve aynı zamanda da sağlıklı bir mermer masa satın almak istiyorsanız. Belusso Modoko mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya modelleri ve iç mimarlık hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modern Mobilya Devi

Ramazan Macit tarafından kurulan Belusso mobilya, kurulduğu günden beri Türkiye ve yurt dışına en çok mobilya gönderimi yapan firmalardan biri olmayı başarmış ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde modern mobilya alanında kendini kanıtlamıştır. Özellikle salon mobilya gruplarında farklı bir bakış açısı yakalayan Belusso, dekorasyon projeleri ile de müşterilerine üstün bir hizmet sağlamaktadır.

İstanbul Modoko’da mağazası bulunan Belusso mobilya’yı ziyaret ederek ürünleri ve iç mimarlık desteği hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim bilgileri üzerinden firma ile iletişime geçerek hizmetlerini iç mimarlardan öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.