Avcılar’dan Ev Alınır mı?

İstanbul’un büyüme kanalları önce Avcılar ilçesiyken şimdi bu kanal Beylikdüzü, Büyükçekmece ilçelerine kadar ilerlemiştir. Ancak Avcılar’da halen ev fiyatları daha merkezi konumlara göre daha düşük olduğu için fırsat görülebilmekte ve yatırımcılar bu ilçeden ev almaya eğilimli hareket etmekteler. Tek dezavantajı merkezi konuma uzaklığı olarak sayılırken, metrobüs hattı gibi harika bir ulaşım hattı sayesinde son 7-8 sene içerisinde daha da değer kazanmıştır.

İlçe halen değer kazanmaya devam etmekle beraber, devam eden konut projeleri ve şehrin bu yöne doğru taşmaya devam etmesi sayesinde daha da avantajlı konuma gelmiştir. Örneğin, Beşiktaş ilçesi Türkiye’nin emlak açısından en hızlı değerlenen ilçesi sayılsa da temel değerlemesini bulmuş sayılmaktadır.

Bunların yanı sıra ilçe muhit olarak, ailelerin rahatlıkla yaşayabileceği düzeyde sayılabilir. Bu fiyatlarda ev alınabilecek diğer ilçeler ile kıyaslandığı vakit Avcılar, en güzel seçeneklerden biri olarak değerlendirilmektedir. Nispeten gelişmiş olması da hem oturmaya hem yatırım yapmaya hazır olması açısından harika bir seçenek olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle