Ev Eşyaları Depolama

Ev eşyalarını ya da ofis eşyalarını depolamak isteyenler depo seçerken oldukça seçici davranmakta ancak çoğu zaman aldıkları hizmetten memnun kalmamaktadır. Çeşitli nedenlerle eşyalarınızı depolamak zorunda kaldığınızda firmamız sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Eşyalarınız depolanırken aklınız eşyalarınızda kalmaz çünkü depo alanlarımız 7/24 güvenlik elemanlarımız tarafından korunmaktadır. Eşya depolama da sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına firmamız kendini sürekli yenilemektedir. Uzman kadrosu ile eşyalarınız depolanmadan önce cins ve boyutlarına göre ayrılır daha sonra profesyonel bir şekilde depolama kutularına yerleştirilir. Eşyalarınız evinizdeyken ambalajlanır ve ambalajlı bir şekilde depolarımıza götürülür. Eşya depolama alanlarımız belirli aralıklarla temizlenir ve eşyalarınızın her türlü zarar görmesi engellenir. Eşyalarınızı depolarımıza teslim almadan önce yaptığımız sigorta ile eşyalarınız herhangi bir olumsuzluğa karşı güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınız depolarımızda kaldığı süre boyunca sigortaları devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Çakmak Hattı Nedir?

Depolarımız oda sistemli olup, dilerseniz tüm evinizin eşyalarını dilerseniz de parça eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Oda sistemli depolarımız sayesinde eşyalarınızı istediğiniz zaman depolayıp istediğiniz zaman gelip alabilirsiniz. Eşya depolama konusunda tecrübesi ve güvenilir hizmeti ile firmamız 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Eşyalarını depolamak isteyenlerin dikkat ettiği şeylerden ilki eşya depolama fiyatlarıdır. Eşya depolama fiyatları eşyanızın cinsinden sayısına kadar birden çok faktöre bağlıdır. Eşya depolama fiyatını öğrenmek için uzman ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile firmamız öncelikle eşyalarınızı inceler ve size uygun olan depoya karar verir. Size uygun olan depo ve kullanılan ambalaja göre ekibimiz sizin için bir fiyat belirler. Eşya depolama da sizleri memnun etmek adına her gün daha iyi olmak için çalışan firmamız eşya depolama fiyatları konusunda da yüzünüzü güldürmeyi başarmaktadır. Yeni gelen müşterilerimiz 24 ay sözleşme yaptığı takdirde bizlerden %10 indirim kazanmaktadır. İndirimimizin herhangi bir süresi yoktur bize ulaşıp 24 ay sözleşme yapmanız halinde anında indirim uygulanmaktadır. Eşyalarınızı hem güvenli bir alanda saklamak hem de fiyat konusunda bütçenize uygun bir depo arıyorsanız bize ulaşın! 444 4 703 numaralı danışma hattımızı 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Verimli Nil Topraklarının Katili: Aswan Barajı

Kaynak: https://www.cozumdepo.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz