Eylül Su Sapan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Eylül Sapan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eylül Su Sapan’dan söz edeceğiz.

Eylül Su Sapan Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Eylül 1993 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya gelen Eylül Su Sapan, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Show TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Pis Yedili adlı dizide yaşamıştır. Sapan, bu dizide Melis rolünde oynamıştır. Eylül Su Sapan, daha sonra ise Beş Kardeş adlı dizide Nazlı; Tatlı İntikam adlı dizide Duygu rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Sapan, ardından da Kırgın Çiçekler, İnadına Aşk, Klavye Delikanlıları gibi çeşitli dizilerde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Mehmet Javeed (mehmetjaveed) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Gerçek Adı?

Sevgilisi Kim?

Eylül Su Sapan’ın, 2018 yılında, Show TV ekranlarında yayınlananan Çukur adlı dizide Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu ile sevgili olduğu ifade edilmektedir.

Eylül Su Sapan ile İlgili Aramalar

Google’da Eylül Su Sapan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eylül su sapan ekşi Eylül su sapan duygu paracıkoğlu Elif Su Sapan oynadığı diziler Eylül Su Sapan sevgilisi Elif Su Sapan boyu Eylül Su Sapan Instagram Eylül Su Sapan baran Eylül su – ekşi

İlginizi Çekebilir:  Küçük Düşler Büyük İşler Sunucusu Ayşe Senem Göral Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara