Hande Aselbelis Şentepe Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Hande Aselbelis Şentepe kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı YouTube fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hande Aselbelis Şentepe’den söz edeceğiz.

Hande Aselbelis Şentepe Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

8 Eylül tarihinde dünyaya gelen Hande Aselbelis Şentepe, YouTube üzerinde Modacı Kardeşler adlı bir kanalın sahibidir. Öz kardeşinin adı Dilara Eylül Şentepe’dir. İki kardeşin doğum tarihi de 8 Eylül’dür.

İlginizi Çekebilir:  Sebahat Adalar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

Hande Aselbelis Şentepe ile ilgili olarak merak edilen sorulardan biri de boyu ve kilosunun kaç olduğudur. Fenomen Şentepe, 1.68 boyundadır ve 48 kilodur.

Sosyal Medya Hesapları

Özellikle Instagram’da oldukça aktif olan Hande Aselbelis Şentepe, YouTube hesabında da paylaşımlarıma devam etmektedir. Ayrıca Tiktok üzerinde de hesabı bulunmaktadır. Instagram hesabı üzerinde 200 binden fazla takipçisi bulunan Hande Aselbelis Şentepe’nin YouTube hesabında ise 600 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Selahattin Paşalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Öte yandan sevgilisinin kim olduğu, aslen nereli olduğu, okuduğu ya da hangi bölümde okuduğu gibi soruların cevapları şu anda net değildir. Hande Aselbelis Şentepe ile ilgili olarak merak edilen bu sorulrın yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hande Aselbelis Şentepe ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Dr. Hatice Kübra Demirtaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Google’da Hande Aselbelis Şentepe ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Handeaselbelis Şentepe kaç yaşında Hande.aselbelis Şentepe TikTok Dilara aselbelis Hande.aselbelis boyu ve kilosu Hande. aselbelis tik tok Hande aselbelis ekşi Hande.aselbelis yas Hande.aselbelis boy kilo 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara