Biyografi

Fatih Sevdi Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Fatih Sevdi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Fatih Sevdi’den söz edeceğiz.

Fatih Sevdi Kimdir?

  • Oyuncu.

1977 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Fatih Sevdi, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi, film ve tiyatro oyununda görev alan Fatih Sevdi, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamit adlı dizide İzzet Paşa karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Fatih Sevdi 1.75 m boyundadır ve 72 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Fatih Sevdi, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Fatih Sevdi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Fatih Sevdi ile İlgili Aramalar

Google’da Fatih Sevda ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; fatih sevdi aslen nereli, fatih sevdi kimdir nerelidir, fatih sevdi boyu kaç, fatih sevdi hangi dizilerde oynadı, fatih sevdi boyu kilosu, fatih sevdi instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.