Biyografi

Fenerbahçe Medya Sorumlusu Alper Yemeniciler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Fenerbahçe Profesyonel Futbol A Takımı Medya Sorumlusu Alper Yemeniciler kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Alper Yemeniciler’den söz edeceğiz.

Alper Yemeniciler Kimdir?

  • Fenerbahçe Profesyonel Futbol A Takımı Medya Sorumlusu 

2001 yılından beri beİN Sports (Digitürk) bünyesinde çalışan Alper Yemeniciler, Temmuz 2020 tarihinde görevinden ayrılarak Fenerbahçe Profesyonel Futbol A Takımı Medya Sorumlusu görevine getirilmiştir. Alper Yemeniciler Yeditepe Üniversitesi mezunudur. 30 Mart 1979 tarihinde dünyaya gelen Alper Yemeniciler, evlidir ve bir çocuğu vardır.

Twitter üzerinden de paylaşımlarına devam eden Alper Yemeniciler’in bu platform üzerinde 135 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Fenerbahçe’nin sosyal medya paylaşımlarını yöneten Alper Yemeniciler, kulübün transfer gelişmelerini, kamuoyu açıklamalarını, maç öncesi ve sonrası paylaşımlarını yöneten ekibin başında yer almaktadır.

Kaç Yaşında?

Alper Yemeniciler hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Alper Yemeniciler, yukarıda da belirttiğimiz gibi 30 Mart 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 41 yaşındadır. Öte yandan Alper Yemeniciler koç burcudur.

Alper Yemeniciler ile İlgili Aramalar

Google’da Alper Yemeniciler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Alper Yemeniciler kimdir Alper yemeniciler ekşi Alper Yemeniciler Fenerbahçe Alper Yemeniciler Twitter Alper Yemeniciler yaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds