R10 Konu Yukarı Taşıma Nasıl Yapılır?

R10 son zamanlarda bir süreliğine davetiyesiz üyelik imkanı sunarak ve daha öncesinde aldığı yatırımlar sayesinde üye sayısını bir hayli artırmış durumda. Açılan ticaret konuları yukarı taşımak için birkaç seçenek bulunuyor gelin bunlara beraber göz atalım.

Güncel Tutarak Yukarı Taşıma

Açtınız konuya Başkası tarafından yapılan her yorumda konunuz en üste taşınır. Onun için mümkün olduğunca kullanıcıları yorum yapması için teşvik ederseniz konunuz güncel kalacaktır. Aynı zamanda birkaç günde bir kendinizde güncel tutmak için bir şeyler yazabilirsiniz. Fakat eğer premium üyeliğiniz yok ise Ardarda üç tane den fazla yorum yapamayacağınız için belli bir süreden sonra konuyu yukarı taşıyamazsınız.

İlginizi Çekebilir:  Twitter Sayfanızı Büyütmenin 3 Yolu

Premium Üyelik ile Yukarı Taşıma

En garanti yöntem ise premium iyilik ile konumuzu yukarılara taşımak olacaktır. Bunu yapma imkanınız her gün bir defa den başlayıp sıklığı 6 saatte 1’e kadar değişmektedir. Bu hesabınızın hangi seviyede olduğuna göre değişir.

Premium üyelik sahipleri açtıkları konuya geldiklerinde yukarıdaki gördüğünüz menüden konuyu yukarı taşı seçeneğini seçerek onayla dedikten sonra kolayca konularını güncel tutabilirler.

İlginizi Çekebilir:  Whatsapp Canlı Konum Çalışmıyor, Güncellenmiyor Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce