Biyografi

Ferdi Kurtuldu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ferdi Kurtuldu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ferdi Kurtuldu’dan söz edeceğiz.

Ferdi Kurtuldu Kimdir?

  • Oyuncu.

1980 tarihinde dünyaya gelen Ferdi Kurtuldu, özellikle Emret Komutanım adlı dizide oynadığı Jumbo Gökhan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Ferdi Kurtuldu, 2003 yılında Tombili karakteriyle Lise Defteri adlı dizde görev almıştır. 2009 ile 2012 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu 2016 yılında Yola Geldik adlı sinema filminde görev almıştır. 2012 senesinde Yasemin Kurtuldu ile evlenen Ferdi Kurtuldu’nun bu evliliğinden 2013 yılında Mete Noyan adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Başarılı oyuncu 2018 senesinde Beyaz TV adlı dizide Nerede Ne Yesek adlı programda dünya ve Türk mutfağının en iyi restoranlarını sunmuştur. Başarılı oyuncu Ferdi Kurtuldu, son olarak Kimse Bilmez adlı dizide görev almıştır.

Ferdi Kurtuldu ile İlgili Aramalar

Google’da Ferdi Kurtuldu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ferdi Kurtuldu nasıl kilo verdi? Ferdi Kurtuldu kiminle evli? Ferdi Kurtuldu nerede yaşıyor? Ferdi Kurtuldu kac yasinda?, Ferdi Kurtuldu Instagram Ferdi Kurtuldu eşi Mehmet Kurt Ferdi Kurtuldu nasıl zayıfladı Ferdi Kurtuldu nereli Ferdi Kurtuldu boyu Erdal Cindoruk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.