Biyografi

Hakan Özerol Kimdir? Nereli?

Hakan Özerol kıymetli çalışmaları ve kitapları bulunan bir ekonomisttir. Son zamanlarda internette sıkça aranmasının sebebi Youtube kanalı Flu TV üzerinde birkaç videoluk seri ile ekonomiye dair halkı tümüyle ilgilendiren konular hakkında bilgi vermesi olmuştur. Yayınlardaki samimiyeti dolayısıyla fazlasıyla ilgi gören Özerol, başka finans kanallarında da zaman zaman yorum ve analizlerde bulunmaktadır.

Hakan Özerol Nereli?

Doğma büyüme Ankara’lı olmasının yanında tüm eğitim hayatı da orada geçmiştir. Ankara Anadolu Lisesi ardından, lisans ve yüksek lisans eğitimini ODTÜ’de almıştır.

Hakan Özerol Deneyimleri

Dr. Hakan Özerol Enerji Bakanlığı deneyiminden sonra ATA investing yatırım firmasında ve ardından birkaç hastanede aktif olarak görev almış ve tüm çevresince başarılarıyla takdir edilmiştir. Şu anda ise Platon Danışmanlık isimli firmayı kurmuş ve yönetmektedir. Yatırım konusunda uzman olarak danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds