Nazlı Kayı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Nazlı Kayı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nazlı Kayı’dan söz edeceğiz.

Nazlı Kayı Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Zeynep Nazlı Kaya’dır. 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nazlı Kayı, Bursalı bir ailenin kızıdır. İlkokul eğitimimi Bursa’da tamamlayan Kayı, daha sonra Koç Lisesi’ni kazanmasının ardından İstanbul’a yerleşmiştir. Kayı, aynı zamanda Aslışah Alkoçlar ile arkadaşlığı ile de tanınmaktadır. Lisans eğitimini Hukuk Fakültesi’nde tamamlayan Nazlı Kayı daha sonra İstanbul Modern’de sanat tarihi üzerine dersler almıştır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nazlı Kayı, özellikle Hacı Sabancı ile ilgili olan ilişkisiyle bilinmektedir.

Nazlı Kayı ile İlgili Aramalar

Google’da Nazlı Kayı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nazlı Kayı Boy Kilo Fethi Kamışlı Nazlı Kayı Nazlı Kayı eski sevgilisi hacı sabancı, nazlı kayı evleniyor Nazlı Kayı ekşi Nazlı Kayı dövmesi Arzu Sabancı Şeyma Subaşı kavgası Hacı Sabancı kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber