Biyografi

Feruza Normatova Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Feruza Normatova kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Feruza Normatova’dan söz edeceğiz.

Feruza Normatova Kimdir?

  • Oyuncu.

1989 yılında Özbekistan’ın Sirderya kentinde dünyaya gelen Feruza Normatova, oyuncu olarak tanınmakta ve Özbekistan’ın en ünlü oyuncuları arasında yer almaktadır. Bu zamana kadar birçok projede rol alan Feruza Normatova, aynı zamanda ATV ekranlarında yayınlanan ”Bozkır Arslanı Celâlettin” isimli dizide Şirin rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Feruza Normatova, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Feruza Normatova hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Feruza Normatova, erişim tarihi: 9 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds