Feyza Öznur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Feyza Öznur kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Feyza Öznur”dan söz edeceğiz. 

Feyza Öznur Kimdir? 

— Sosyal medya fenomeni 

Twitter’da yayınladığı “sarıklı adamı arıyorum” isimli videosu ile gündeme gelen ve Twitter’da en çok konuşulan isimlerden biri olan Feyza Öznur hakkında merak edilen soruları kısa bir süre sonra sizlerle paylaşacağız. 

Feyza Öznur Videoları 

Twitter üzerinden paylaştığı videoları ile gündeme gelen Feyza Öznur, özellikle sarıklı adamı aradığı videosu ile gündeme geldi. Öznur, videosunda 29 Ekim kutlamalarında bir metroda kutlamaların arasında kalan sarıklı bir vatandaşın o sırada orada bulunan bir kişi tarafından kayda alınan görüntülerin sosyal medyada geniş yankı uyandırmasına gönderme yaptı. 

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Funda Bulut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Videoda sarıklı bir vatandaşı arayan Feyza Öznur, metrobüste ve otobüste vatandaşlara sarıklı adamın nerede olduğunu sorarak bu olayı mizahi açıdan ele aldı. 

Nevşin Mengü: Sekülerlerle Dalga Geçiliyor

Feyza Öznur’un sarıklı adamı arayan videosuna ilişkin Twitter’da bir açıklama yapan eski haber spikeri Nevşin Mengü, açıklamasında “sekülerlerle dalga geçiliyor” diyerek videoya tepki gösterdi. Feyza Öznur ise Mengü’nün bu paylaşımını alıntılayarak “kıyamam” diyerek bir twit attı. 

İlginizi Çekebilir:  Temi Karahan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Cumhuriyet Kadını Videosu 

Dilek İmamoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında giydiği kıyafet ve kıyafetin Barbaros Şansal’a diktirilmesi yankı uyandırmıştı. Daha sonra Dilek İmamoğlu hakkında bir söylem haline gelen “‘cumhuriyet kadını” ifadesi de yine tepki çekmiş ve pek çok kişi “kıyafetle cumhuriyet kadını nasıl olunuyor” diyerek bu tanımlamaya tepki göstermişti. 

Feyza Öznur, Twitter’da yayınladığı bir video da ise bu olaya atıfta bulunarak cumhuriyet kadınının nasıl olunması gerektiğinden mizahi bir dille söz etmişti. Karşısındaki arkadaşına “Twitter’dan tepki gösterin, kıyafetin cumhuriyet kadınına uygun değil, tepkini herkes görsün sosyal medyada paylaş” gibi sözlerle tavsiyeler veren Feyza Öznur, daha sonra ise “yallah Arabistan’a” diyerek son günlerdeki tartışmalara ise mizah üzerinden son vermişti. 

İlginizi Çekebilir:  Abdülkadir Baykay Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Yine aynı şeklinde “duşsal analizler” isimli videosunda da çakma muhaliflerin tepkilerinden söz ederek yaşanan son olaylara da eleştiri getirmişti. 

Feyza Öznur ile İlgili Aramalar 

Google’da arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; feyza öznur videoları, feyza öznur kimdir nerelidir, feyza öznur kaç yaşında, feyza öznur mesleği, feyza öznur ne iş yapıyor, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara