Biyografi

Özlem Başkaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Özlem Başkaya kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Özlem Başkaya’dan söz edeceğiz.

Özlem Başkaya Kim?

  • Oyuncu.

16 Temmuz 1975 tarihinde dünyaya gelen Özlem Başkaya, oyuncu olarak bilinmektedir. Ayrıca lisans eğitimini Ankara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Özlem Başkaya, Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide canlandırdığı Güler rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Bunun yanı sıra Masum Değiliz adlı dizide de rol almıştır. Başarılı oyuncu Özlem Başkaya, özellikle Bir Umut Yeter adlı dizide canlandırdığı Fadime rolüyle beğeni toplamıştır. Özlem Başkaya, son olarak Kimse Bilmez adlı dizide Hayri Eğilmez rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özlem Başkaya 1.60 m boyundadır ve 70 kilodur.

Aynı zamanda Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özlem Başkaya, oyunculuk çalışmalarına da ayrıca devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özlem Başkaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds