Özlem Denizmen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Eşi Kimdir? Boyu?

Özlem Denizmen kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kuruluşlarında görevli sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özlem Denizmen’den söz edeceğiz.

Özlem Denizmen Kimdir?

  • Sunucu

26 Ağustos 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Özlem Denizmen, aslen Rizelidir. 1992 ile 1994 tarihleri arasında New York Cornell Üniversitesi bünyesinde ‘Endüstriyel Yönetim” üzerine eğitimler almıştır. Daha sonra 1997 ile 1999 yılları arasında ise MIT Sloan İşletme Okulu’nda Finansal Yönetim üzerine dersler aldı. Özlem Denizmen, aynı zamanda Harvard Business School’da İleri Seviye Yönetim ve 2005 senesinde Stanford Üniversitesi’nde Etkileme Teknikleri ve Harvard Kennedy School’da Liderlik üzerine dersler almıştır.

Çalışma hayatına 1994 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Finansal Analist olarak Merrill Lynch Yatırım Bankası’nda başlayan Özlem Denizmen, özellikle Türkiye’de finansal okur-yazarlık konusunda çeşitli toplumsal projeler üretmekte ve seminerler vermektedir. Aynı zamanda çeşitli televizyon programı ve gazete, dergilerde yazdığı köşe yazıları ve kitapları ile amacını halka yaymaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir:  Buket Önyürü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Evli mi?

Kendi kurduğu örgütler arasında Para Durumu platformu ve FODER Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği bulunmaktadır. Öte yandan Doğuş Holding Yönetim Kurulu Danışmanlığı ve Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu üyeliği gibi çeşitli görevlerde bulunmaktadır.

Özlem Denizmen, Onursal Kocatepe ile evlenmiştir. Denizmen’in bu evliliğinden iki çocuğu bulunmaktadır. Şimdilerde ise Star TV ekranlarında yayınlanan Kadınca adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Instagram hesabı üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özelm Denizmen’in bu platform üzerinde 60 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Babasının adı Fethi Denizmen’dir. Öte yandan Özlem Denizmen hakkında merak edilen boyu kaç, annesi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Gamze Ekşi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Var mı?

Özlem Denizmen ile İlgili Aramalar

Google’da Özlem Denizmen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Özlem Denizmen Onursal Kocatepe Özlem Denizmen’e sorun Özlem Denizmen kimdir Özlem Denizmen Para Durumu Özlem Denizmen Kitapları Özlem Denizmen Instagram Moneye Özlem Denizmen Fethi Denizmen

İlginizi Çekebilir:  Heyceyn Ceyda Yılmazer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara