FOX TV Muhabiri Beril Oğuz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Beril Oğuz kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı medya organlarında görev yapan sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beril Oğuz’dan söz edeceğiz.

Beril Oğuz Kimdir?

  • Muhabir.

1987 yılında dünyaya gelen Beril Oğuz, lisans eğitimine 2006 yılında Kırıkkale Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde başlamış ve daha sonra 2010 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2010 yılında mezun olmuştur. 2010 ile 2013 yılları arasında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi almıştır. 2011 yılında ayrıca Uğur Dündar – Müjdat Gezen Televizyon Okulu’nda eğitim görmüştür.

İlginizi Çekebilir:  Numan Çakır Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Meslek hayatına ATV’de Temmuz 2011 tarihinde başlayan Beril Oğuz, burada 5 ay boyunca stajyer muhabir ve olarak görev yapmıştır. Haziran 2012 tarihinde Kanal D’de muhabir olarak çalışmaya başlayan Beril Oğuz, Ekim 2015 tarihinde CNN Türk’e transfer olmuş ve burada muhabir olarak görev yapmıştır. Beril Oğuz son olarak 2017 Ekim’de FOX TV’ye geçmiştir, halen burada görevine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Semra Topçu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Kitapları? Evli mi?

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beril Oğuz hakkında merak edilen boyu, evli mi bekar mı, eşi kimdir, aslen nereli, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Beril Oğuz ile İlgili Aramalar

Google’da Beril Oğuz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; beril oğuz kaç yaşında, beril oğuz evli mi bekar mı, beril oğuz aslen nereli, beril oğuz kimdir nerelidir, beril oğuz fox tv muhabiri kaç yaşında, beril oğuz instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi