Habertürk Muhabiri Uzay Kesmen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Uzay Kesmen kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı gazeteci ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Uzay Kesmen’den söz edeceğiz.

Uzay Kesmen Kimdir?

  • Muhabir.

1993 yılında dünyaya gelen Uzay Kesmen lisans eğitimine 2012 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde başlamış ve bölümünden 2017 yılında başarıyla mezun olmuştur. Uzay Kesmen, Ocak 2014 tarihinde Demirören Haber Ajansı’nda muhabir olarak görev başlamıştır. Mart 2016’dan beri de Habertürk ekranlarında muhabirlik yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Uzay Kesmen’in bu platform üzerinde sıkı takipçileri vardır. Uzay Kesmen hakkında merak edilen evli mi bekar mı, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Uzay Kesmen ile İlgili Aramalar

Google’da Uzay Kesmen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; uzay kesmen aslen nereli, uzay kesmen kimdir nerelidir, habertürk muhabiri uzay kesmen kaç yaşında, uzay kesmen habertürk yaşı, uzay kesmen instagram, uzay kesmen evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle