Biyografi

FOX TV Muhabiri Gülşah İnce Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Gülşah İnce kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi, eşi kim, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülşah İnce’den söz edeceğiz.

Gülşah İnce Kimdir?

  • Muhabir.

28 Mayıs 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gülşah İnce, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Bölümü’nde tamamlamıştır. Mesleğine Doğan Haber Ajansı’nda muhabir olarak başlayan Gülşah İnce, şu anda ise FOX TV’de çalışmaya devam etmektedir.

Hobileri arasında fotoğraf çekmek ve resim yapmak yer alıyor. 2012 yılında yine kendisi gibi muhabir olan Burak Birsen ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden 2013 yılında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Başarılı muhabir Gülşah İnce aynı zamanda Instagram hesabı üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. İnce’nin Instagram hesabında 7 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Gülşah İnce ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, boyu, kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gülşah İnce ile İlgili Aramalar

Google’da Gülşah İnce ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülşah İnce Birsen Boşandı mi Gülşah İnce boyu Gülşah İnce vikipedi Burak Birsen nerede Gülşah ince ekşi Gülşah İnce aslen nereli Burak Birsen Instagram Merve Görgün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi