Settar Tanrıöğen Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Settar Tanrıöğen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Settar Tanrıöğen’den söz edeceğiz.

Settar Tanrıöğen Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Temmuz 1962 tarihinde Denizli’de dünyaya gelen Settar Tanrıöğen, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Ve Sanat Tarihi Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Settar Tanrıöğen, özellikle 1997 senesinde ”Bir Demet Tiyatro”da canlandırdığı Saldıray karakteriyle büyük bir beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Settar Tanrıöğen, sonrasında ise Sultan, Babam Sağolsun, Urfalıyam Ezelden, Alacakaranlık gibi çeşitli projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Settar Tanrıöğen, son olarak Baba Candır adlı dizide Terzi Derviş karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Settar Tanrıöğen 1.78 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Settar Tanrıöğen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Settar Tanrıöğen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Settar Tanrıöğen ile İlgili Aramalar

Google’da Settar Tanrıöğen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Settar Tanrıöğen Filmleri Settar Tanrıöğen oynadığı diziler Settar Tanrıöğen Eşi Settar Tanrıöğen Eşkıya Gökhan Yıkılkan Settar Tanrıöğen Bir Başkadır Settar tanrıöğen ekşi Settar Tanrıöğen öldümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.