YouTube Fenomeni Meryem Can Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Boy-Kilo

YouTube fenomeni Meryem Can kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”YouTube fenomeni Meryem Can”dan söz edeceğiz.

Meryem Can Kimdir?

  • YouTuber
  • Sosyal medya fenomeni

YouTube üzerinden paylaştığı videoları ile kısa sürede milyonlarca kişi tarafından takip edilmeye başlanan Meryem Can, 9 Mart 1996 tarihinde İstanbul Kartal’da dünyaya gelmiştir. Can, Medine Tayfur Sökmen Lisesinden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat fakültesine kaydolmuş ve bölümünden başarıyla mezun olmuştur.

Meryem Can’ın kimnereli isimli bir İnternet sitesine göre aslen Balıkesirli olduğu öne sürülmüştür. Ancak yine aynı site tarafından bilginin doğru olup olmadığının bizzat Meryem Can tarafından doğrulanmadığı da belirtilmiştir.

Boy ve Kilo

Sosyal medya fenomeni Meryem Can hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de boyu ve kilosu. İşte ünlü Youtuber’ın boyu, kilosu ve burcu;

  • Boy: 1.72
  • Kilo: 52
  • Burç: Balık

YouTube Videoları ve YouTube’a Başlaması

İlk başlarda yerli ve yabancı YouTube kanallarını takip etmekle YouTube’a adım atan Meryem Can, daha sonra takip ettiği kişilerin bu işe tüm vakitlerini ve enerjilerini harcadıklarını görünce kendisi de YouTube içeriklerine yoğunlaşmaya başladı.

İlk başta moda ve makyaj videoları çekmeye başlayan Meryem Can, daha sonra challange, macera ve eğlenceli içerikler üretmeye başladı. Meryem Can’ın aboneleri de bu kararından sonra daha da artmaya başladı. Kendisi gibi fenomen olan Elif Yalçın’ın bu konuda ona büyük desteği olmuştur.

Meryem Can’ın şu anda 2.5 milyon abonesi bulunurken 350 milyondan fazla da görüntülemesi bulunmaktadır. Türk YouTuberlar arasında oldukça popüler olan ve hedef kitle yelpazesi oldukça geniş olan Meryem Can’ın YouTube kanalına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Meryem Can YouTube Kanalı

Meryem Can’ın Kim Milyoner Olmak İster Macerası

Murat Yıldırım’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster isimli bilgi yarışmasıa katılan Meryem Can, bu yarışmada henüz ikinci soruda elendi. Meryem Can, doğru cevabı çemkirmek olan ”köpeğin kesik kesik havlaması hangi sözle ifade edilir?” sorusuna tıslamak yanıtını verince yarışmanın henüz ikinci sorusunda elendi.

YouTube’da eğlenceli içerikler üreten Meryem Can’ın telefon numarasını bir videosunda yanlışlıkla ifşa etmesi sonrasında kendisine yüzlerce çağrı gelmiş ve YouTube ünlüsü Can, bu olaydan sonra telefon numarasını değiştirmek zorunda kalmıştır.

Meryem Can Hakkında Yapılan Aramalar

Google üzerinde arama yapan kullanıcılar Meryem Can’ı aratırken aynı zamanda şunları da aradı; meryem can 24 saat, meryem can sevgilisi, meryem can 24 saat mor, meryem can instagram, meryem can 24 saat siyah, meryem can annesi, meryem can elif yalçın, meryem can atasözleri, meryem can telefon numarası, meryem can nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.