Biyografi

Funda Bostanlık Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Funda Bostanlık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Funda Bostanlık’tan söz edeceğiz.

Funda Bostanlık Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Temmuz 1987 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Funda Bostanlık, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Koblenz’de yer alan Centrum of Dramatic Arts Konservatuarı’ndan 2010 yılında mezun olan Funda Bostanlık, sonrasında Arturo Schauspielschule/ Konservatuarı’na katılmış ve 2014 yılında mezun olmuş; daha sonrasında Türkiye’ye dönmüştür.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Funda Bostanlık 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlar yapan Funda Bostanlık, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Funda Bostanlık hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Funda Bostanlık ile İlgili Aramalar

Google’da Funda Bostanlık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Funda Bostanlık aslen nereli, Funda Bostanlık kimdir nerelidir, Funda Bostanlık boyu kaç, Funda Bostanlık instagram hesabı, Funda Bostanlık hangi dizilerde oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi