Biyografi

Sercan İnceer Kimdir? Kaç Yaşınbnda? Boyu? Evli mi? Evli mi?

Sercan İnceer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sercan İnceer’den söz edeceğiz.

Sercan İnceer Kimdir?

  • Oyuncu.

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sercan İnceer, lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Sercan İnceer aynı zamanda oyunculuk eğitimlerini de Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Vatanım Sensin adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Sercan İnceer, sonrasında Vuslat adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Sercan İnceer son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seyfettin karakterine hayat vermiştir.

Sercan İnceer

Rol Aldığı Projeler

  • 2020 – Gönül Dağı (Seyfettin) (TV Dizisi)
  • 2019 – Vuslat (TV Dizisi)
  • 2018 – Vatanım Sensin (TV Dizisi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sercan İnceer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sercan İnceer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds