Hasan Fehmi Gökdeniz Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Hasan Fehmi Gökdeniz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hasan Fehmi Gökdeniz’den söz edeceğiz.

Hasan Fehmi Gökdeniz Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Ekim 1967 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hasan Fehmi Gökdeniz, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde oynayan Hasan Fehmi Gökdeniz, özellikle Şevkat Tepe adlı dizide canlandırdığı Hagir karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı oyuncu Hasan Fehmi Gökdeniz, ayrıca Kollama, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Dördüncü Osman gibi çeşitli dizilerde de rol almıştır. Sonrasında Yunus Emre, Yahşi Batı, Diriliş Ertuğrul, Mehmetçik Kut’ul Amare gibi çeşitli projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Hasan Fehmi Gökdeniz, sonrasında ise ATV ekranlarında yayınlanan Bozkır Aslanı Celaleddin adlı dizide Şaman rolünde oynamıştır.

Hasan Fehmi Gökdeniz ile İlgili Aramalar

Google’da Hasan Fehmi Gökdeniz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hasan Fehmi Gökdeniz aslen nereli, Hasan Fehmi Gökdeniz kimdir nerelidir, Hasan Fehmi Gökdeniz boyu kaç, Hasan Fehmi Gökdeniz oynadığı diziler nelerdir, Hasan Fehmi Gökdeniz instagram hesabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting