Funda Güray Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Funda Güray kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Funda Güray”dan söz edeceğiz.

Funda Güray Kimdir?

  • Oyuncu

1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Funda Güray, İstanbul Haliç Üniversitesi’nde eğitim almış ve yine bu kurumda oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra çeşitli reklamlarda ve televizyon dizilerinde rol alan Funda Güray, oyunculuk eğitimini esas olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır.

Pek çok projede rol alan Funda Güray, Paramparça isimli diziye 45. bölümden sonra dahil olmuştur. Ardından da 2016 senesinde ATV ekranlarında yayınlanan Rengarenk dizisinde rol almaya başlamıştır. Söz konusu bu projelerden önce de Daha önce Küçük Kadınlar, Bir Ömür Yetmez, Sevdaluk, Ruhumun Aynası, Şimdi Onlar Düşünsün gibi dizlerde rol almıştır. Öte yandan Funda Güray Lays, Migros, Koçtaş ve Garanti Bankası gibi şirketlerin reklamlarında da oynamıştır.

Kaç Yaşında?

Funda Güray hakkında merak edilen en önemli soruların başında kendisinin kaç yaşında olduğu yer alıyor. Güzel oyuncu Funda Güray, 3 Eylül 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 31 yaşındadır. Kısa bir süre sonra da 32 yaşına girecektir.

Nereli?

Funda Güray hakkında merak edilen sorulardan biri de kendisinin nereli olduğudur. Bu konuda kendisinin aslen nereli olduğu bilinmiyor ancak kendisi 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş ve eğitimini de burada tamamlamıştır.

Ne İş Yapıyor?

Funda Güray, sosyal medya hesaplarından ve televizyondan da görüldüğü üzere oyuncudur. Kendisi bu zamana kadar çeşitli dizi ve reklamlarda boy göstermiştir.

Instagram Hesabı

Güzel oyuncu Funda Güray’ın sosyal medya hesabı Instagram’da 100 bine yakın takipçiis bulunuyor. Güray’ın Instagram hesabına ulaşmak için bu bağlantıyıı kullanabilirsiniz.

Funda Güray ile İlgili Aramalar

Google’da Funda Güray ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: funda güray nereli, funda güray kaç yaşında, funda güray kimdir, funda güray doğum tarihi, funda güray aslen nereli, funda güray ne iş yapıyor, funda güray doğum kaç, funda güray boy kilo, funda güray instagram hesabı, funda güray kimdir nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle