Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Kubilay Haksız Yere Suçlandı ve Hapse Atılacak Şimdi Dosyasına Koymak İçin Fotoğraflarını Çekiyorlar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Kubilay haksız yere suçlandı ve hapse atılacak şimdi dosyasına koymak için fotoğraflarını çekiyorlar sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki Kubilay haksız yere suçlandı ve hapse atılacak şimdi dosyasına koymak için fotoğraflarını çekiyorlar sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Kubilay haksız yere suçlandı ve hapse atılacak şimdi dosyasına koymak için fotoğraflarını çekiyorlar” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 1: Kubilay Haksız Yere Suçlandı ve Hapse Atılacak Şimdi Dosyasına Koymak İçin Fotoğraflarını Çekiyorlar

Oyuna gelen son güncelleme ile Kubilay Firarda senaryosu eklendi. Senaryonun ilk seviyesinde sorulan bu soruda doğru cevabı bulmak için ekrana bakmak yeterli değil. Biraz da bu tutukluluk fotoğraflarına hakim olmak gerekiyor. Bakalım soruda nasıl doğru cevabı bulabiliriz.

Sorunun Doğru Cevabı: Yan Çevir

Evet, sorunun doğru cevabını bulabilmek adına deklanşöre Kubilay bize bakarken bir kez dokunuyoruz daha sonra da Kubilay’ı ekranın soluna doğru çevirip bir kez daha deklanşöre basıyoruz. Bu sayede her iki taraftan da Kubilay’ın fotoğraflarını çekmiş oluyoruz. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacağız.

Bir sonraki seviye olan 2. soruda Kubilay’ın başını beladan kurtarmamız gerekecek. Hadi bakalım bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds