Biyografi

Furkan Kapsız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Furkan Kapsız kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Furkan Kapsız’dan söz edeceğiz.

Furkan Kapsız Kimdir?

  • Oyuncu.

1996’da dünyaya gelen Furkan Kapsız, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini İstanbul Gelişim Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlayan Furkan Kapsız, oyunculuk eğitimlerini Akademi 35.5’ta ve Celal Eldeniz’de tamamlamıştır. Oyunculuk çalışmalarının yanı sıra voleybol, basketbol, futbol, senaryo yazarlığı ve modern danslarla ilgilenmektedir. Furkan Kapsız aynı zamanda FOX TV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kalpler isimli dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Furkan Kapsız, FOX TV’nin yeni günlük dizisi Yalnız Kalpler isimli dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Furkan Kapsız hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Furkan Kapsız, erişim tarihi: 8 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.