Biyografi

Furkan Karaderi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Furkan Karaderi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Furkan Karaderi’den söz edeceğiz.

Furkan Karaderi Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Haziran 1995 tarihinde Malatya’da dünyaya gelen Furkan Karaderi, lisans eğitimini ise Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Sonrasında ise Başkent İletişim Bilimleri Akadamisi’nde eğitimler almıştır. Bunun yanı sıra Bedia Ener, Cihan Ünal, Aydoğan Temel, Ali İpin ve Zeynep Koltuk gibi isimlerde de eğitim almıştır. Başarılı oyuncu Furkan Karaderi, bu zamana kadar birçok projede rol almış; Yerle Yeksan ve Çıkmazlar Sokağı kitaplarını çıkarmıştır.

Furkan Karaderi

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Mevlana
  • 2019 – Sir-Ayet 2 (Sinema Filmi)
  • 2018 – Perde (Başrol Oyuncusu) (Kısa Film)
  • 2017 – Leke (Başrol Oyuncusu) (Kısa Film)
  • 2015 – Kıssalı Harikalar Kumpanyası (TV Dizisi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Furkan Karaderi, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Furkan Karaderi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds