Biyografi

Münire Apaydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Münire Apaydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Münire Apaydın’dan söz edeceğiz.

Münire Apaydın Kimdir?

  • Oyuncu.

1979 senesinde Manisa’da dünyaya gelen Münire Apaydın, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2004 yılında ekranlara gelen Görünmez Adam adlı dizide ilk kez oyunculuk deneyimini yaşayan Münire Apaydın, ardından da Güllerin Savaşı, Galip Derviş, Merhaba Hayat, Yıllar Sonra, Aşk Oyunu Müjgan Bey, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Derdest, Küçük Kadınlar, Kavak Yelleri gibi dizilerde görev almıştır.

Daha sonra ise FOX TV ekranlarında yayınlanan baş rollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli’nin yer aldığı Savaşçı adlı dizide Handan hemşire rolünde oynamıştır. Sonrasında ise ATV ekranlarında yayınlanan Canevim adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Aytül rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Münire Apaydın 1.73 cm boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Münire Apaydın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Münire Apaydın ile İlgili Aramalar

Google’da Münire Apaydın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Münire Apaydın Manisa Davası Münire Apaydın Kimdir Münire apaydın Instagram Münire apaydın hamile mi Münire apaydın güllerin savaşı Münire Apaydın Kavak Yelleri, münire apaydın aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.