Biyografi

Özge Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Özge Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özge Arslan’dan söz edeceğiz.

Özge Arslan Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 tarihinde Giresun’da dünyaya gelen Özge Arslan, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini Devlet Tiyatrolarında tamamlayan Özge Arslan sonrasında Erzurum ve Van Tiyatrolarında görev almıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol alan Özge Arslan, aynı zamanda FOIX TV ekranlarında yayınlanan Adım Farah dizisinde oynamıştır. Bunların yanı sıra Özge Arslan’ın ”Süre Dolmadan” ve ”Fark Et” gibi müzikleri de vardır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Özge Arslan, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özge Arslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Özge Arslan, erişim tarihi: 27 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.