Furkan Yaman Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu? Sevgilisi?

Furkan Yaman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve birçok sosyal medya fenomeninin yaşamını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Furkan Yaman’dan söz edeceğiz.

Furkan Yaman Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Youtube üzerinde oldukça dikkat çeken paylaşımlar yapan ve sevilen Youtuber Furkan Yaman, memur bir ailenin çocuğu olarak Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Boluludur. 1999 doğumludur. 2022 itibari ile 23 yaşındadır. Duygusal bir yapıya sahiptir. En sevdiği yemek kuru fasulyedir. Sevgilisi vardır. Galatasaraylıdır. Acun Ilıcallı’nın Netflix’te yayınlanan yarışması Exatlon’da yer almış, 2015’de başladığı sosyal medyada içerik üretmeye devam etmekte, bilgisayar oyun videoları ile ilgilenip bu içeriklerde videolar çekmektedir. Instagram’da 1 milyonu geçkin takipçisi bulunurken Youtube 4 milyona yakın abonesi bulunmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Furkan Yaman, çalışmalarını sosyal medya hesapları üzerinden sürdürmektedir. Furkan Yaman hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.