Nurettin Yıldız: Yorgan Cinsel Dürtüleri Uyandırır!

Gerek yaptığı açıklamaları, gerekse çeşitli fetvaları ile gündeme gelen Nurettin Yıldız’ın son açıklamaları yine gündem yaratacak cinstendi. Nurettin Yıldız, “fetva meclisi” adıyla çeşitli sosyal medya mecralarından paylaşımlarda bulunuyordu. Son yaptığı açıklamalarda ise yorganın cinsel duyguları artırdığını ifade etti. Nurettin Yıldız kısaca şu açıklamalara yer verdi:

İlginizi Çekebilir:  Erdoğan FETÖ’den Tutuklanan ÖSYM Eski Başkanı Ali Demir Hakkında Ne Demişti?

“Yatar yatmaz uyuyun, yatağın şekli, yorgandan battaniyeye varıncaya kadar içinizi gıdıklayan, cinsel dürtülerinizi uyaran şekilde olmamalıdır.”

Video Youtube’dan kaldırılmış.

Yakın bir zaman sonra gündelik yaşamdaki tüm ayrıntılara nüfuz eden çeşitli fetvalar da yayınlanacak. İnsanları çeşitli açıklamaları ile kendisinden soğutan ilahiyatçı profesör Nurettin Yıldız, ilerleyen günlerde başka hangi skandallarla gündeme gelecek merak konusu.

İlginizi Çekebilir:  Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Şahsın İsmi Belli Oldu: Osman Sarıgül

Nurettin Yıldız daha önceki açıklamalarında ise asansörde erkek ve kadının bir arada bulunmasının “halvet” oluşturduğu ve bunun da dinen sakıncalı olduğunu ifade etmişti. Yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Nurettin Yıldız’ın bu sözleri de yine sosyal medyada sıkça konuşulacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir:  “Dönem Kucaklaşma Dönemidir” Diyen Erdoğan Ekrem İmamoğlu’nu Pas Geçti, Elini Sıkmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara