Spor

Futbolcu Hamsik ve Başkan Açıklamalarda Bulundu

Trabzonspor bu sezon şampiyonluğa çok yakın görünüyor. Bild gibi önemli bir mecraya açıklamalarda bulunan Slovak futbolcu Hamsik ve Başkan Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor’un en büyük hayalinin uzun süredir hasret kalınan şampiyonluk olduğunu ifade ettiler. 

Hedef Şampiyonluk 

Trabzonspor’un bu sezonki başarısı dış basında da geniş yer buldu. Hayli övülen Trabzonspor’un Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile futbolcusu Marek Hamsik Alman basınına samimi açıklamalarda bulundular. Özellikle Slovak futbolcu Hamsik’in şampiyonluk ideali ile ilgili açıklamaları oldukça ses getirdi.

Sadece Süper Lig’de top koşturmanın kendileri için bir avantaj olabileceğini de ekleyen Hamsik; üç büyüklerin Şampiyonlar Ligi ve Uefa Liginde de top koşturması yüzünden yorgun olabilecekleri konusunda yorumda bulundu. hepsibahis giriş     

Unutulanların Çığlığı Trabzonspor 

Ahmet Ağaoğlu’da Trabzonspor’un ligdeki başarısı hakkında ve şampiyonluk hedefleri ile ilgili samimi ifadelerde bulundu. İstanbul takımlarına açık ara bir fark attıkları için gururlu olduğunu da ifade etti. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu; Trabzon halkının da bu şampiyonluk için çok beklediğini ve unutulmuş halkın sesi olacaklarını da ekledi. Mroyun giriş  

Şampiyonluğa yakın olarak lanse edilen Trabzonspor takımı bu sezonda gösterdiği olağanüstü performansın meyvelerini erkenden toplamaya kararlıdır. Takım ruhu ile hareket ettiklerini her fırsatta dile getiren Ahmet Ağaoğlu ile teknik ekibin; şampiyon olmanın her şeyden önemli ve değerli olduğunu da ifade etti. Bild gazetesinde yer alan açıklamalarda Başkan ve futbolcu Hamsik oldukça keyifliydi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.