Koreli Şarkıcı G-Dragon Kimdir? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

G-Dragon kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca G-Dragon’dan söz edeceğiz.

G-Dragon Kimdir?

  • Şarkıcı

G-dragon ya da diğer adıyla Kwon Ji-Yong 18 ağustoş 1988 doğumludur. Henüz 8 yaşında iken Sm Entertainment’da stajyerlik yapmaya başlayan Kwon bir süre sonran YG Entertainment’e geçiş yapmıştır. Yaptığı bu geçişin ardından 6 yıllık bir eğitimin ardından ilk çıkışını yanına aldığı 3 kişi ile BigBang grubunu kurarak 2001 yılında yapmıştır.

BigBang grubunun birçok parçasının söz yazarı G-Dragon’dur.  Kwon 2008 yılında en iyi sekiz yazarlarından ve stil ikonlarından biri seçilmiştir. 18 ağustos 1988 yılında doğan Kwon’ın dünya astrolojisine göre burcu aslan’dır. Boyu 172 cm olan Kwon’un kilosu 58 kg’dir. Dispatch’ın yaptığı habere göre Kwon Ji-Yong ile Blackpink grup üyesi Jennie bir yıldır aşk yaşamaktaymış.  Jennie’nın Kwon’un evinden çıkıp konser salonuna gittiği bildirilirken evden çıkarken çekilen görüntüleriyse internette çoktandır var. Bunun yanında ölen sevgilisinin kim olduğu bilinmemekle beraber evleniyor haberleri de gerçeği yansıtmıyor. Ayrıca birbirinden farklı renkteki saçlarıyla da dikkat çekmektedir.

G-Dragon Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı G-Dragon 1.72 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan G-Dragon, müzik kariyerine de aktif bir şekilde devam etmektedir. G-Dragon hakkında merak edilen kardeşleri var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber