Brain Test 2 ”Şurada Banu’ya Yardım Edebilecek Bir Helikopter Var ama Maalesef Onu Duyamıyorlar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan şurada Banu’ya yardım edebilecek bir helikopter var ama maalesef onu duyamıyorlar sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 14. seviye olan şurada Banu’ya yardım edebilecek bir helikopter var ama maalesef onu duyamıyorlar sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”şurada Banu’ya yardım edebilecek bir helikopter var ama maalesef onu duyamıyorlar” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 14 : Şurada Banu’ya Yardım Edebilecek Bir Helikopter Var ama Maalesef Onu Duyamıyorlar

Oyunda bir önceki bölümde güç bela kötü adamlardan kurtulmanın bir yolunu bulmuştuk ancak şimdi durum daha vahim ve başımız daha büyük dertte. Banu’nun sesini duyurmamız için bir şeyler yapmamız lazım ama nasıl? Ekrana baktığımı zaman aşağıda iki tane keçinin otladığını görüyoruz. Belki bunlar bize bir ipucu olabilir.

Sorunun Doğru Cevabı: Keçileri Birbiri ile Çarpıştır

Evet, öncelikli olarak keçileri birbiri ile çarpıştırmamız lazım. Keçilerin ağızlarından aldığınız otları ikisinin de arasına koyun. Bu sayede iki keçi kafa kafaya birbiri ile çarpışacak. Sağ taraftaki keçinin kırılan boynuzunu alın ve Banu’ya verin. Bu sayede güçlü bir sesle helikopter Banu’nun yanına gelecek. Böylece siz de soruya doğru yanıt vererek bir sonraki bölüm olan 15. seviyeye geçeceksiniz. İşte bu kadar basit.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.