Lee Jong Suk Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Sevgilisi?

Lee Jong Suk kimdir, kaç yaşında, boyu kilosu nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Lee Jong Suk’tan söz edeceğiz.

Lee Jong Suk Kimdir?

  • Oyuncu
  • Model

14 Eylül 1989 yılında dünyaya gelen Lee Jong, Güney Koreli bir oyuncu ve modeldir. Başarılı oyuncu Lee Jong, 1.86 boyunda ve 65 kilodur. Keskin yüz hatlarına sahip olduğu için daha çok modellik teklifleri almaktadır. 2005 yılında Seul moda haftasında en genç erkek oyuncu olarak ün almış ve çıkış yapmıştır. Modellikten sonra oyunculuğa geçmiştir. Sevgilisi yoktur. School 2013 dizisi ile ilk oyunculuk deneyimine sahip olmuştur. Daha sonra I Hear Your Voıce, Doktor Stranger, Pinocchio ve W adlı dizilerle ünü Kore’yi aşmıştır. Kariyeri boyuncu oyunculuk anlamında hep başrol oynamıştır. Birçok ödül için aday olarak gösteriliştir. Ayrıca birçok ödülde almış bir oyuncudur. Dizilerin yanı sıra Ghost, The Face Reader ve Sympathy gibi filmlerde de başrol olarak rol almış bir oyuncudur. Lee Jong Suk’un Park Shin Hye ile sevgilidir.

Lee Jong Suk Kimdir

Lee Jong Suk Dizileri Nelerdir?

Big Mouth, Jade Lover, Romance is a Bonus Book, He Hymn of Death, While You Were Sleeping, First Seven Kisses, Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo, Gogh The Starry Night, Pinocchio, Doctor Stranger, I Can Hear Your Voice, School 2013, High Kick! 3, Secret Garden, Princess Prosecutor

Oynadığı Filmler?

Decibel, V.I.P., Hot Young Bloods, No Breathing, The Face Reader, Soar Into The Sun, As One, Be With Me

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Lee Jong Suk 1.86 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da ayrıca Lee Jong Suk, bunun yanında oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Lee Jong Suk hakkında merak edilen aslen nereli, kardeşleri var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle ayrıca paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.