Sağlık

Gainer Su ile İçilir mi?

Gainer, son zamanlarda kas gelişimi isteyen sporcular başta olmak üzere herkes tarafından kullanılan bir protein tozudur. Kalorili olan protein tozu, içerisinde bulundurduğu besinler nedeniyle çok fazla tüketilerek takviye şeklinde tercih ediliyor. Özellikle kilo alımına yardımcı olan Gainer’in farklı içecekler ile tüketilip tüketilmediği oldukça fazla merak edilebiliyor. Bunlardan bir tanesi olan Gainer’in su ile tüketimi, aslında detaylı bir problemdir. Bu nedenle bugünkü yazımızda konu hakkında merakı olan kişileri bilgilendirerek doğru önerileri yapacağız.

Gainer takviyeleri, yoğun kalorili olan besinleri rahatlıkla tüketebilmenizi sağlamaktadır. Gainer’i tüketirken genel olarak su veya süt ile tüketebilmeniz tavsiye edilmektedir. Elbette bu konuda sağlık uzmanlarının önerisi olan egzersizi uygulamanız, bunun yanında Gainer’i doğru şekilde tüketerek almanız gerekiyor. Aksi taktirde vücudunuza olumsuz tepkiler yaratarak farklı yan etkileri görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi