Biyografi

Gizem Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gizem Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gizem Aydın’dan söz edeceğiz.

Gizem Aydın Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Nisan 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Aydın, dizi-film oyuncusu ve yarışmacı olarak bilinmektedir. Modaya küçüklüğünden beri ilgili olan Gizem Aydın, özellikle ”Stil Avcıları” yarışmasıyla popüler hale gelmiştir. Gizem Aydın aynı zamanda gayrimenkul danışmanlığı da yapmıştır. Gizem Aydın, bunların yanı sıra 2023 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ”Hayreddin” isimli dizide rol alacaktır. Oyunculuk çalışmalarını Duygu Ayaztaş Menajerlik bünyesinde sürdürmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Gizem Aydın 1.67 m boyunda ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Gizem Aydın, oyunculuk çalışmalarına TRT 1 ekranlarında yayınlanan Hayreddin adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu ve yarışmacı Gizem Aydın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnerelidir.com, Gizem Aydın, erişim tarihi: 4 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds