Biyografi

Gazeteci Kenan Taş Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Kenan Taş kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazar ve gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kenan Taş’tan söz edeceğiz.

Kenan Taş Kimdir?

  • Yazar
  • Gazeteci.

1985 yılında İzmit’te dünyaya gelen Kenan Taş, ilkokul ve ortaokul eğitimini İzmit’te tamamlamıştır. Kenan Taş, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tarih Bölümü’nde tamamlamıştır. Mesleğine üniversite üçüncü sınıf öğrencisi iken 32. Gün programında adımını atmış ve bu program bünyesinde asistan olarak görev almıştır. Kenan Taş sonrasında ise 5N1K adlı programın yapımcılığını üstlenmiştir. Gazeteci ve yazar Kenan Taş, aynı zamanda YouTube üzerinden de paylaşımlar yapmakta, kanalına konuk ettiği önemli kişilerle gündem, tarih, siyaset, bilim, spor ve magazin gibi konularda söyleşi/röportajlar gerçekleştirmektedir. Kenan Taş’ın YouTube üzerinde 27 binden fazla abonesi vardır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Kenan Taş, gazetecilik kariyerini sosyal medya endeksli sürdürmektedir. Başarılı gazeteci Kenan Taş hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • yeniakit.com.tr, erişim tarihi: 13 Mart 2022
  • dogankitap.com.tr, erişim tarihi: 13 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.