Genco Özak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Genco Özak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı oyuncuların biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Genco Özak’tan söz edeceğiz.

Genco Özak Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Genco Özak, lisans eğitimini İstanbul’da Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kocamın Ailesi adlı dizide yaşayan ve ilk olarak Çalgı Çengi adlı filmde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Genco Özak, daha sonra da çeşitli projelerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Genco Özak, ardından Söz dizisinde Selim Hayroviç karakterini canlandırmıştır. Daha sonra da Güvercin dizisinde Ökkeş karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Üçler Market Kimin? Kurucusu Cemal Parlak Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Genco Özak 1.84 cm boyundadır ve 79 kilodur. Ayrıca akrep burcudur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Genco Özak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İlkay Zaman Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında ve Ne İş Yapıyor?

Genco Özak ile İlgili Aramalar

Google’da Genco Özak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Genco Özak kaç yaşında? Genco Özak sevgilisi kim? Genco Özak aslen nerelidir? Güvercin Dizisi Ökkeş nereli?, Genco Özak aslen Nereli Genco Özak sevgilisi Genco Özak dizileri Genco Özak Leyla Tanlar Genco özak ins Genco Özak Yeliz Kuvancı Genco Özak burcu Genco Özak Vatanım Sensin

İlginizi Çekebilir:  Gözde Şencan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara