Biyografi

Gizem Kala Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Gizem Kala kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gizem Kala’dan söz edeceğiz.

Gizem Kala Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Kala, lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra çeşitli reklam filmlerinde görev alan Gizem Kala, 2012 senesinde reklamlarda rol almaya başlamıştır. İkea, Vakıfbank, Panda, Anadolu Hayat Emeklilik, Ülker Çikolatalı Gofret, Vodafone, Uludağ Furitti Extra ve Pegasus gibi çeşitli reklam filmlerinde rol alan Gizem Kala, başrolünde Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in olduğu ATV dizisi Ölene Kadar adlı dizide ilk kez oyunculuk tecrübesi yaşamıştır. Kala, bu dizide Ayşe rolünde oynamıştır.

2017 senesinde ise Fox TV ekranlarındaki Deli Gönül adlı dizide Ela rolünde oynayan Gizem Kala, ATV ekranlarında yayınlanan Can Kırıkları dizisinde görev almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gizem Kala 1.73 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gizem Kala hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gizem Kala ile İlgili Aramalar

Google’da Gizem Kala ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gizem kala aslen nereli, gizem kala nereli, gizem kala kimdir nerelidir, gizem kala boyu kaç, gizem kala boy kilo, gizem kala instagram hesabı, gizem kala doğum tarihi, gizem kala sevgilisi var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.