Yeşil Deniz Bahri (Eren Can Vurucu) Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Yeşil Deniz dizisinde Bahri karakterine hayat veren oyuncu kimdir, gerçek adı ne? Daha önceki yazılarımızda Yeşil Deniz’in çeşitli oyuncularından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Yeşil Deniz’in Bahri’sinden, kaç yaşında ve kim olduğundan söz edeceğiz.

Yeşil Deniz Bahri Kimdir?

İlk bölümlerde çok fazla ön plana çıkmayan ancak daha sonra İsmail, Emin, Süleyman ve Cemil’in ekibine dahil olan, yaptığı kokoreçlerle adından söz ettiren ve şahane bir oyunculuk sergileyen Bahri’yi canlandıran kişi Eren Can Vurucu’dur.

Eren Can Vurucu Kimdir?

  • Oyuncu

17 Ağustos 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Eren Can Vurucu, daha sonra Başkent İletişim Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon eğitimleri almıştır. Yeşil Deniz dizisindeki Bahri karakteri ile çok sevilen Eren Can Vurucu, bu zamana kadar pek çok film ve dizide görev almıştır.

Rol Aldığı Diziler:

  • Bahtiyar Ölmez (Tarkan, 2017)
  • Yeşil Deniz (Bahri, 2014-2015)
  • Lise Devriyesi
  • Emret Komutanım Yeniden
  • Her Şey Yolunda Merkez

Yeşil Deniz dizisinde sayısız komik repliği olan Bahri en çok ‘bana mı dedin’ repliği ile ünlenmiştir. Başarılı oyuncunun Instagram üzerinde 100 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. 1.71 boyunda ve 69 kilo olan Eren Can Vurucu Aslan burcudur.

Yeşil Deniz Bahri ile İlgili Aramalar

Google’d Yeşil Deniz Bahri ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; YeşilDeniz bahri türkü YeşilDeniz bahri bana mi dedin Eren Can Vurucu Dizileri Yeşil Deniz Bahri Gerçek Adı Eren Can Vurucu kalk gidelim Yeşil Deniz bahri Replikleri YeşilDeniz bahri mafya Yeşil Deniz Bahri komik sahneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: